Delfin Sportegyesület Székesfehérvár

2017 Április 2. Vasárnap, Áron napja van. Úszótanfolyam,Edzés,Úszó Nyári Tábor. Versenyek,2017 OB,Korosztály, Aktuális hírek. A Delfin Sportegyesület 2009-ben megalakulásának 20. születésnapját ünnepelte. Az ajándék e jeles alkalomra ez a honlap, amit remélem, mindenki szívesen lapozgat. Egyesületünk jelszava óvodától - az olimpiáig. Egyesületünk célja mindenki tanuljon meg úszni, birtokolja a vizet. Természetesen a sikerek nagyon fontosak, miért kell a példakép? Remélem minden fontos informaac.

OVERVIEW

This website delfin-sportegyesulet-uszas.hu presently has an average traffic classification of zero (the smaller the superior). We have probed zero pages within the web page delfin-sportegyesulet-uszas.hu and found fourteen websites associating themselves with delfin-sportegyesulet-uszas.hu.

DELFIN-SPORTEGYESULET-USZAS.HU RANKINGS

This website delfin-sportegyesulet-uszas.hu is seeing fluctuating amounts of traffic all through the year.
Traffic for delfin-sportegyesulet-uszas.hu

Traffic ranking (by month) for delfin-sportegyesulet-uszas.hu

Traffic ranking by day of the week for delfin-sportegyesulet-uszas.hu

Csitáry G. Emil Uszoda és Strand

Hullám 91 Úszó és Vízilabda Egyesület. Sport és pihenés a Csitáry G. Emil Uszodába naponta több mint ezer ember megfordul, mintegy 500 kisiskolás, akiknek úszásoktatást tartanak az iskolai testnevelés óra keretében. Az uszoda alagsorában három szaunával és két csobbanó medencével várjuk a pihenni vágyókat. A szauna kabinok mellett zuhanyzók és ivócsap is vendégeink kényelmét szolgálja.

WHAT DOES DELFIN-SPORTEGYESULET-USZAS.HU LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of delfin-sportegyesulet-uszas.hu Mobile Screenshot of delfin-sportegyesulet-uszas.hu Tablet Screenshot of delfin-sportegyesulet-uszas.hu

DELFIN-SPORTEGYESULET-USZAS.HU HOST

I found that a lone root page on delfin-sportegyesulet-uszas.hu took five hundred and sixty-three milliseconds to stream. I could not find a SSL certificate, so I consider delfin-sportegyesulet-uszas.hu not secure.
88.151.103.155

SERVER OPERATING SYSTEM

I identified that delfin-sportegyesulet-uszas.hu is employing the Apache/2.2.3 (Debian) PHP/5.2.0-8+etch16 mod_ssl/2.2.3 OpenSSL/0.9.8c os.

Delfin Sportegyesület Székesfehérvár

DESCRIPTION

CONTENT

This website states the following, "Vasárnap, Áron napja van." Our analyzers analyzed that the web site also stated " Úszótanfolyam,Edzés,Úszó Nyári Tábor." The Website also stated " Versenyek,2017 OB,Korosztály, Aktuális hírek. A Delfin Sportegyesület 2009-ben megalakulásának 20. Az ajándék e jeles alkalomra ez a honlap, amit remélem, mindenki szívesen lapozgat. Egyesületünk jelszava óvodától - az olimpiáig. Egyesületünk célja mindenki tanuljon meg úszni, birtokolja a vizet. Természetesen a sikerek nagyon fontosak, miért kell a példakép? Remélem minden fontos informaac."

VIEW OTHER WEB PAGES

Engedéllyel elérhető oldalak - G-Portál

Kérlek, jelentkezz be, mielőtt bármelyik tananyagot el szeretnéd érni! ELYHA tanfolyam konzultációs időpontok. Az ELYHA tanfolyam ideje alatt 3x15 percre van lehetőséged ingyen. Szeretettel üdvözöllek a Delfin Tanulás ELYHA tanfolyamán! Ezen az oldalon, ha bármit meg akarsz nézni, kérlek jelentkezz be, a levélben kapott felhasználónévvel, és jelszóval.

Отдых, лечение, экскурсии по России, Абхазии, Белоруссии и странам СНГ

Более 24 лет специализации на внутреннем туризме. Мы знаем об этом всё! Бронирование онлайн за 28 секунд. 3000 гостиниц России, Белоруссии, Абхазии. Ежегодно нас выбирают более 100000 туристов и 7000 турагентств. Мы отвечаем за всё! На м Савеловская,.

Delfin Wellness Ausstatter Pool, Sauna, Infrarotkabinen

Leider benutzen Sie eine veraltete Browserversion. Bitte updaten Sie Ihren Browser um die Delfin Wellness Wohlfühlwelten in vollem Umfang zu erleben. Licht, Sonne, Infrarot-A. Der Frühling ist da! Gras wachsen riechen, Vögel zwitschern hören und endlich wieder in den Pool springen! Es erwarten Si.

Ейский Дельфинарий Театр морских животных.

Любопытные, игривые, загадочные, умные существа, которые пленили людей с незапамятных времен. Обладатели невероятных способностей, удивительных навыков и забавного поведения, они не перестают привлекать внимание исследователей, восхищать зрителей и поражать воображение каждого человека, получившего возможность прикоснуться к ним. Северный морской лев - сивуч, поражает своей ловкостью морской котик. Не сомневайтесь, наши артисты подарят вам незабываемые эмоции! .